2024. gada 21. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Neptūna sarma / Neptune frost

22. maijā plkst. 19.00

Filmas garums: 1h 45min
Filmas režisori: Anisia Uzeyman, Saul Williams
Lomās: Cheryl Isheja, Elvis Ngabo, Diogene Ntarindwa
Žanrs: Mūzikls, zinātniskā fantastika
Izplatītājs: Kino Bize
Valsts: ASV, Francija, Kanāda, Ruanda
Vecuma ierobežojums: 16+

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Mīlas stāsts par diviem hakeriem, kuri revolucionārā darbībā pret savas mītnes zemes vērtīgā resursa, koltāna rūdas, izsaimniekošanu, dodas misijā, kas uzlauž ne tikai mājaslapas un serverus, bet arī dzimumu binaritāti un, iespējams, pašu realitāti.

Režisora, hiphopa mākslinieka un dzejnieka Saula Viljamsa filmu “Neptūna sarma” kino kritiķi dēvē par “afro-pesimisma” un “afro-futūrisma” mūziklu, izceļot tā hipnotizējošo formu un saturu. Ne velti Ruandā uzņemtā filma novērtēta ar nomināciju 2021. gada Kannu kinofestivālā!

Filma tiek rādīta kā daļa no programmas “Black Matters. Laikmetīgās melnās* balsis kino“, kas tapusi sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.

Informējam, ka sākot ar 2023.gada 1.maiju mainās Smiltenes kultūras centra kinozāles ieejas biļešu cenas. Izmaiņas tiek veiktas pamatojoties uz 2023.gada 29.marta Smiltenes novada pašvaldības domes lēmumu Nr. 122 (protokols Nr. 5, 35.§).

Biļete bērniem līdz 6 g.v. ieskaitot un pensionāriem EUR 3,00 ar PVN; 
Biļete pieaugušajiem EUR 5,00 ar PVN.

Kinozālē ir aizliegts ienest ēdienus un dzērienus!

Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete, pensionāriem – apliecība.
 

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kino projicētāja