2024. gada 2. marts

No 1. janvāra noteikts pakalpojumu maksas cenrādis Sociālā dienesta struktūrvienībā “Kārkli”

Smiltenes novada pašvaldības domes sēdē, kas notika 2023. gada 21. decembrī, apstiprināts cenrādis Smiltenes novada Sociālā dienesta struktūrvienības “Kārkli” grupu dzīvokļu un specializēto darbnīcu pakalpojumiem. Tas tiks piemērots no 2024. gada 1. janvāra.

Maksa noteikta, pamatojoties uz Ministru kabineta noteikumu Nr. 829 “Noteikumi par dienas centru, grupu māju (dzīvokļu) un pusceļa māju izveidošanas un uzturēšanas izdevumu līdzfinansēšanu” 22. punktu, attiecīgi aprēķinot likmi par vienai personai sniedzamo pakalpojumu apjomu un nosakot tam atbilstošu piemērojamo summu.

Pakalpojumu cenrādis Sociālā dienesta struktūrvienībā “Kārkli” no 1. janvāra:

• pilna pakalpojuma maksa par aprūpi vienam klientam grupu mājā/dzīvoklī personām ar garīga rakstura traucējumiem diennaktī – EUR 38,22;
  • grupu mājas/dzīvokļa personām ar garīga rakstura traucējumiem aprūpes maksa vienam klientam diennaktī – EUR 36,52, bez komunālo maksājumu daļas;
  • grupu mājas/dzīvokļa personām ar garīga rakstura traucējumiem izmantošana bez aprūpes pilna pakalpojuma maksa vienam klientam diennaktī – EUR 30,70;
  • grupu mājas/dzīvokļa personām ar garīga rakstura traucējumiem izmantošana bez aprūpesmaksa vienam klientam diennaktī – EUR 28,99 bez komunālo maksājumu daļas;
  • specializēto darbnīcu maksa vienam klientam dienā – EUR 25,15.

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības