2023. gada 22. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

No 1. septembra J. Vītola memoriālā muzeja “Anniņas” cenrādī iekļauts arī Gaujienas pils apmeklējums

Smiltenes novada pašvaldības dome 2023. gada 24. augustā apstiprināja Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldes sagatavotos grozījumus J. Vītola memoriālā muzeja “Anniņas” maksas pakalpojumu cenrādī, kas spēkā stāsies no 2023. gada 1. septembra.

Veiktie grozījumi paredz izmaiņas līdzšinējā J. Vītola memoriālā muzeja “Anniņas” pakalpojumu klāstā, iekļaujot tajā arī Gaujienas pils apmeklējumu.

Turpmāk grupas ekskursijas pa Gaujienu (sākot no sešām personām) programmā tiks iekļauts arī Gaujienas pils apmeklējums – pakalpojuma cena saglabāsies līdzšinējā – 3 euro par stundu katram pieaugušajam grupas dalībniekam, bet 2 euro – skolēniem un pensionāriem. Tāpat pils apmeklējums iekļauts arī individuālā ekskursijā grupām līdz piecām personām, kas pēc līdzšinējā cenrāža izmaksās 15 euro visai grupai.

Maksas pakalpojumu cenrādis papildināts ar jaunu pozīciju – individuālu Gaujienas pils apmeklējumu bez gida. Vienai personai šāds pakalpojums izmaksās 2 euro.

Par minēto pakalpojumu saņemšanu interesenti aicināti vērsties pie J. Vītola memoriālā muzeja “Anniņas” vadītājas.

 

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības

Komunikācijas speciāliste