2023. gada 3. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Norisinājusies iedzīvotāju tikšanās Smiltenes un Brantu pagastā

16. augustā norisinājusies iedzīvotāju un pašvaldības pārstāvju tikšanās, lai pārrunātu aktuālos jautājumus un uzklausītu iedzīvotāju vajadzības. Pašvaldību pārstāvēja domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš, priekšsēdētāja vietniece kultūras un sociālajos jautājumos Astrīda Harju, izpilddirektora vietniece teritorijas pārvaldības un sadarbības jautājumos Evija Zurģe, Blomes pagasta pārvaldes vadītājs Gaidis Bogdanovs, Smiltenes un Brantu pagastu pārvaldes vadītāja Mārīte Treijere, Kultūras un tūrisma pārvaldes Kultūras jomas vadītāja Iveta Kovtuņenko, kā arī Smiltenes novada pašvaldības domes deputāti.

Šajā tikšanās reizē iedzīvotājiem bija aktuāla klaiņojošu suņu problēma, kurai tika jautāts pēc risinājuma, aktuāli bija arī jautājumi par energoresursu un kurināmā cenu kāpumu. Tāpat pašvaldības priekšsēdētājs iedzīvotājiem skaidroja Launkalnes, Blomes, Smiltenes un Brantu pagastu pārvalžu vadības struktūras izmaiņu procesu. Iedzīvotājus šajā jautājumā visvairāk interesēja šo pārmaiņu ieguvumi, piemēram, ceļu infrastruktūras uzlabošanās, ielu apgaismojums, kā arī papildus finansējuma iespējas. Sanāksmes laikā Kultūras un tūrisma pārvaldes Kultūras jomas vadītāja Iveta Kovtuņenko diskutēja ar iedzīvotājiem par to, kā vietējā kopiena vēlas redzēt kultūras dzīvi, kā arī iepazīstināja ar turpmākajiem nākotnes mērķiem kultūras jomā.

Turpmākās plānotās iedzīvotāju tikšanās:

30.08. Virešu pagasts

14.09. Gaujienas pagasts

27.09. Ape

25.10. Smiltene

Vanda Jurita Markova

Digitālā mārketinga un komunikācijas speciāliste