2022. gada 10. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Norisinājusies iedzīvotāju un pašvaldības pārstāvju tikšanās Launkalnē

2022. gada 28. jūnijā Launkalnes pagasta pārvaldes telpās norisinājusies iedzīvotāju un pašvaldības pārstāvju tikšanās. Smiltenes novada pašvaldību pārstāvēja Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš un Smiltenes novada pašvaldības izpilddirektora vietniece teritorijas pārvaldības un sadarbības jautājumos Evija Zurģe.

Sanāksmes mērķis bija uzklausīt iedzīvotāju priekšlikumus par darbu pagasta pārvaldē, kā arī sniegt atbildes uz iedzīvotājiem interesējošiem jautājumiem. Tikšanās laikā aktīvākā diskusija norisinājās par par Launkalnes, Blomes, Smiltenes un Brantu pagastu pārvalžu vadības struktūras izmaiņām. Pašvaldības pārstāvji atbildēja uz jautājumiem par vēja elektrostaciju parka “Augstkalni” izbūvi. Iedzīvotājiem bija aktuāli noskaidrot jautājumus, kas saistās ar saimnieciskās darbības nodrošināšanu pagastā, autoceļu uzturēšanu, feldšera pakalpojumu pieejamību, kā arī ceļu satiksmes drošības jautājumu uz autoceļa A2.

Diskusijas laikā iedzīvotāji norādīja uz piecām prioritātēm, kuras būtu vēlams īstenot Launkalnes pagastā:

  • Ūdens kanalizācijas sistēmas sakārtošana Launkalnes ciemā;
  • Bērnu un jauniešu atpūtas vietas izveide pagasta pārvaldes ēkas pagrabā;
  • Izgaismota gājēju celiņa izveide līdz A2 autoceļam, kā arī ciema centrā Launkalnē;
  • Peldvietas izveide Launkalnes centrā;
  • Upes gultnes tīrīšana centrā.

Tikšanās noslēgumā iedzīvotāji un pašvaldības pārstāvji vienojās par to, ka šādas tikšanās klātienē nepieciešams organizēt regulāri.

Izvērstu jautājumu un atbilžu sesiju skatiet ŠEIT.

 

Atgādinām, ka arī ikdienā iedzīvotājiem ir iespēja pašvaldības pārstāvjiem uzdot sev interesējošos jautājumus un tikties konsultācijās. Pašvaldības pārstāvju kontaktinformācija ir pieejama www.smiltenesnovads.lv mājaslapas sadaļā “Kontakti”, kā arī tiek nodrošināta iespēja sazināties sociālo mediju vietnē Facebook. Atzīmēsim, ka mājaslapā ir iespēja pieteikties jaunumu saņemšanai e-pastā, kā arī nosūtīt vēstuli domei, aizpildot elektronisku pieteikumu.

 

Smiltenes novada pašvaldība pateicas ikvienam iedzīvotājam, kurš ieradās uz tikšanos un piedalījās diskusijā!

 

Vanda Jurita Markova

Digitālā mārketinga un komunikācijas speciāliste