2023. gada 30. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Norisinās tradicionālā 2022. gada jaundzimušo godināšana

Kopš 2016. gada Smiltenes novadā ir ieviesta tradīcija sveikt jaundzimušos, pasniedzot bronzas monētu. Arī šogad norisinās svinīgie pasākumi, kuros kopumā bronzas monētas tiks pasniegtas 155 bērniem.

Bronzas monēta, kuras aversā attēlots bērnu plaukstu nospiedums, bet reversā Smiltenes novada pašvaldības logo un sauklis “Smiltenes novadā sanāk!” tiek pasniegta, lai godinātu un atbalstītu ģimeniskās vērtības un sveiktu novadā dzimušos bērnus. Pasākuma laikā tiek izrādīta uzmanība katram bērniņam, kurš par savu dzīves un ģimenes veidošanas vietu izvēlējies Smiltenes novadu.

2023. gada 5. augustā Smiltenes kultūras centrā notika pasākums, kurā tika sveikti 111 jaundzimušie un viņu ģimenes. Smiltenes novada pašvaldība sirsnīgi pateicas visiem, kas palīdzēja pasākuma rīkošanā un dziedošajam bērnu vokālajam ansamblim “Blēņas” (vadītāja Signe Baltere) par muzikālo prieku!

Nākamais godināšanas pasākums norisināsies 19. augustā, Raunas kultūras namā, kur tiks sveikti 27 jaundzimušie un viņu ģimenes. Bet mēneša noslēgumā, 26. augustā, Apes pilsētas svētku laikā tiks sveikti 18 jaundzimušie un viņu ģimenes.

Vēlam veselību un veiksmes vadītu ceļu visiem jaundzimušajiem, lai sanāk gaišs un panākumiem bagāts dzīves gājums!

Sagatavoja

Dace Ērģele

Smiltenes novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja

 

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības

Komunikācijas speciāliste