2022. gada 10. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Norisināsies forums “Gaujienas muižas ansamblis”

Šo ceturtdien, 2022. gada 28. jūlijā, no pulksten 11.00 līdz 14.00 ikviens interesents ir laipni aicināts apmeklēt kultūras forumu “Gaujienas muižas ansamblis”. Tas norisināsies Gaujienas muižas telpās.

Foruma diskusijās piedalīsies arī Stāmerienas pils projektu vadītāja Anita Birzniece. Tāpat apmeklētājiem būs iespēja video formātā klausīties Latvijā  atpazīstamu ekspertu vērtējumu par Gaujienas muižas ansambļa kultūras mantojumu. Forumu moderēs Dzintra Zvejniece – Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centra un Alūksnes un Apes novada fonda vadītāja.

Organizē Smiltenes novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs”.

 

Madara Mūrniece

Smiltenes novada pašvaldības

zīmolvedības un mārketinga speciāliste