2024. gada 19. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Norit valsts autoceļa Smiltene-Valka rekonstrukcijas darbi

Autovadītāji, kas pēdējā laikā pārvietojušies pa valsts autoceļu Smiltene-Valka, būs ievērojuši, ka tur sākušies rekonstrukcijas darbi. Darbi patlaban noris posmā no Smiltenes līdz autoceļam Blome-Birzuļi-Palsmane (V243), tos plānots pabeigt šogad. Darbus pēc VSIA “Latvijas Valsts ceļi” pasūtījuma veic SIA “ACBR”.

Autovadītājiem jārēķinās ar papildu laiku šī ceļa posma šķērsošanai, jo trīs vietās satiksme tiek regulēta ar luksofora palīdzību. Noteikt ātruma ierobežojums 70 un 50 kilometri stundā. Atbilstoši VSIA “Latvijas Valsts ceļi” informācijai, paredzamais laiks remontposma šķērsošanai – 20 minūtes.

Madara Mūrniece-Krūmiņa

Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas un mārketinga speciāliste