2023. gada 28. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Normāls trips / Joy ride

9. un 10. augustā plkst. 19.00

Filmas garums: 1h 35min
Filmas režisore: Adele Lim
Lomās: Stephanie Hsu, Ashley Park, Sherry Cola, Sabrina Wu, Alexander Hodge
Žanrs: Trilleris, komēdija
Izplatītājs: ACME Film SIA
Valsts: ASV
Vecuma ierobežojums: 16+

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Kad Odrijas komandējums uz Āziju neizdodas, kā plānots, viņa aicina palīgā Lolo – savu bērnības labāko draudzeni, kas spēj salaist grīstē pilnīgi visu, savu koledžas laika draudzeni Ketu, kas kļuvusi par ķīniešu ziepju operu zvaigzni, un Lolas ekscentrisko māsīcu Dīdiju. Viņu episkais piedzīvojums ir satuvināšanās, draudzības un neprātīgas uzdzīves piepildīts un atklāj patiesību par to, ko nozīmē pazīt un mīlēt to, kas tu esi.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.

Informējam, ka sākot ar 2023.gada 1.maiju mainās Smiltenes kultūras centra kinozāles ieejas biļešu cenas. Izmaiņas tiek veiktas pamatojoties uz 2023.gada 29.marta Smiltenes novada pašvaldības domes lēmumu Nr. 122 (protokols Nr. 5, 35.§).

Biļete pensionāriem EUR 3,00 ar PVN; 
Biļete pieaugušajiem EUR 5,00 ar PVN.

Kinozālē ir aizliegts ienest ēdienus un dzērienus!

Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete, pensionāriem – apliecība.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja