2024. gada 29. febr.
A- A A+
Viegli lasīt

Noslēdzas novusa čempionāta 5.posms Apē

25.novembrī Apes sporta kompleksā tika aizvadīts jau 5.posms Apes pilsētas individuālajā čempionātā novusā “Apes kauss 2023”. Šoreiz sacentās 36 novusa spēles cienītāji no Druvienas, Palsmanes, Variņiem, Vaidavas, Valmieras, Naukšēniem, Dikļiem, Cēsīm, Gulbenes, Lejasciema, Trapenes,  Alūksnes, Balviem, Apes un Igaunijas.

Vīru konkurencē pirmo vietu ieguva Sergejs Valbergs (Palsmane), otro vietu ieguva Arvis Markus (Ape) un trešo vietu Lauris Petrovs (Variņi).

Dāmu konkurencē pirmo vietu ieguva Vita Balode (Vaidava), otro vietu Vaira Kalniņa (Druviena) un  trešo vietu Sandra Āre (Druviena).

Sacensības notiek pēc “Šveices sistēmas”, spēlētāji izspēlē 7 setu partijas, desmit tūrēs. Katrā posmā spēlētājiem tiek uzskaitīti un summēti kopvērtējumā iegūtie punkti. Augstāko vietu ieņems spēlētājs, kuram lielāka izcīnīto punktu summa no 5 individuāli labākajiem posmiem.

Kā jau iepriekš tika informēts, novusa čempionāts Apē norisinās sešos posmos, noslēdzošais posms plānots 23.decembrī, kad arī tiks noskaidroti čempionāta uzvarētāji.

Uz 6.posmu aicinām pieteikties, zvanot Jānim Ērmanim, tālrunis: 22023881.

Liels paldies par lielo atsaucību un novusa spēles attīstīšanu Apē!

Sacensību organizators un galvenais tiesnesis Jānis Ērmanis.