A- A A+
Viegli lasīt

Noslēdzies 2023. gada Smiltenes novada čempionāts volejbolā sievietēm

Noslēdzies 2023. gada Smiltenes novada čempionāts volejbolā sievietēm.

22. aprīlī Variņu pamatskolas sporta zālē notika ceturtā  un noslēdzošā Smiltenes novada čempionāta volejbolā sievietēm 6:6  kārta.

Komandu kapteiņu sapulcē  tika nolemts ka šoreiz būs cita izspēles kārtība. Komandas tika salozētas pa apakšgrupām.  A apakšgrupā spēlēja Blice , Grundzāle un Apes pamatskola ,

B apakšgrupā spēlēja  Smiltenes BJSS ,  Lēdijas un Grundzāles pamatskola.

Kārtas pirmajās spēlēs Blice uzvarēja Grundzāli 25:12 un 25:23 un diezgan negaidīti Lēdijas pārspēja līdzšinējās turnīra līderes Smiltenes BJSS komandu  25:15 un 25:16.

Nākošās spēles bez pārsteigumiem kur,  piecatā spēlējošā  Grundzāles pamatskola piekāpās Smiltenes BJSS un Lēdijām, kā arī Apes pamatskola atzina Blices un Grundzāles pārākumu.

Pusfināla centrālā spēle bija spēle starp Grundzāli un Lēdijām. Ja grundzālietēm izdotos šo spēli uzvarēt, viņas izcīnītu trešo vietu čempionāta kopvērtējumā.  Pirmajā setā pie rezultāta 24:21 par labu Grundzālei , Lēdijas bija spiestas paņemt minūtes pārtraukumu. Pēc pārtraukuma Grundzāles komandas servētāja trāpīja tīklā. Pie rezultāta 25:24 par labu Lēdijām kļūdījās arī Lēdiju servētāja ar bumbu pamatīgi  norībinot sporta zāles sienu un tālāk jau pēc vairākām garām izspēlēm tika atkārtots čempionāta garākā seta  rekords , kur ar rezultātu 28:26 pārākas bija Lēdijas. Otrajā setā uzvara Lēdijām 25:14.

Otrajā pusfināla spēlē tikās Smiltenes BJSS un Blice , kur uzvaru izcīnīja Smiltenes BJSS 25:18 un 25:22.

Spēlē par 5.-6. vietu (spēle līdz 3 setu uzvarai)  pirmo  uzvaru čempionātā izcīnīja D.O. Apes pamatskolas komanda  uzvarot nepilnā sastāvā spēlējošās Grundzāles pamatskolas spēlētājas 25:18 , 25:13 , 25:23.

Spēlē par 3. vietu  Blice pārspēja Grundzāli 25:11 un 25:20.

Spēlē par 1. vietu , ko noskatījās visas čempionāta spēlētājas tikās Lēdijas un Smiltenes BJSS komandas. Spēles pirmajā setā uzvara Lēdijām 25:13.  Otrajā setā 25:23 uzvara Smiltenes BJSS komandai. Trešajā setā uzvarēja Lēdijas 15:8.  Līdz ar to Lēdijas varējām sveikt ar pirmo uzvarēto kārtu , bet Smiltenes BJSS komandu ar  uzvaru visā Smiltenes novada čempionātā.