2023. gada 22. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Noslēdzies energoresursu atbalsts

Laika periodā no 2022. gada 1. oktobra līdz 2023. gada 31. maijam, kad visā valstī mājsaimniecībām bija iespēja pieteikties daļējai energoresursu cenu pieauguma kompensācijai, Smiltenes novadā tika saņemti 4867 pieteikumi.

Noslēdzoties iespējai saņemt energoresursu atbalstu, Smiltenes VPVKAC apkopota informācija par gada aukstajā periodā saņemtajiem pieteikumiem izmaksu segšanai. Atbalsts izmantots malkas, granulu un brikešu, elektroenerģijas, dīzeļdegvielas, gāzes izmaksu kompensācijai.

4641 pieteikumi – malkai, ņemot vērā, ka līdz 2022. gada 30. novembrim bija iespēja saņemt atbalstu 60 euro apmērā malkas apkurei neiesniedzot čeku, tika saņemts lielākais pieteikumu skaits  – 4599. 157 pieteikumi saņemti granulām un briketēm, 57 elektroenerģijai, 8 dīzeļdegvielai, bet 4 gāzes izdevumu segšanai. 2622 gadījumos iedzīvotāji iesniedza savu pieteikumu klātienē, bet 2245 – elektroniski, kā e-pakalpojumu.

 

Smiltenes valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs