2023. gada 2. jūn.
A- A A+
Viegli lasīt

Noslēgusies akcija “Smiltenes novadā sanāk kopā būt!”

31. maijā noslēdzās foto un stāstu akcija “Smiltenes novadā sanāk kopā būt!”. Par tās uzvarētāju kļuva smilteniete Indra Grīnberga, kura balvā saņēma īpašu, Latvijas Futbola federācijas dāvinātu bumbu aktīvai un saturīgai laika pavadīšanai.

Akcija norisinājās no 1. līdz 31. maijam sociālo mediju platformā Facebook, kur Smiltenes novada iedzīvotāji tika aicināti dalīties ar foto un stāstiem par to, kā viņu ģimenes, klases vai darba kolektīvi kopā aktīvi pavada brīvo laiku. Stāstos visbiežāk tika minēti tādi kopīgā laika pavadīšanas veidi kā riteņbraukšana, pastaigas, makšķerēšana, peldēšana un pikniki. Katrā no tiem tika izceltas Smiltenes novada īpašās vērtības, kā dabas skaistums, sakoptība un harmoniskā vide. 

Sakām lielu paldies ikvienam, kurš dalījās ar savu stāstu!

Smiltenes novadā sanāk kopā būt!

Akcijas uzvarētāju Indru Grīnbergu sveic Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš

Madara Mūrniece

zīmolvedības un mārketinga speciāliste