2022. gada 29. jūn.
A- A A+
Viegli lasīt

Noslēgusies Smiltenes novada kultūras, sabiedriski nozīmīgu vai izglītojošu aktivitāšu projektu konkursa I kārta

Šī gada 25.maijā Smiltenes novada pašvaldības domes kārtējā sēdē deputāti apstiprināja Smiltenes novada kultūras, sabiedriski nozīmīgu vai izglītojošu aktivitāšu projektu līdzfinansēšanas konkursa I kārtas rezultātus.

Līdzfinansēšanas konkursa mērķis ir atbalstīt pasākumus vai aktivitātes, kas tapuši pēc iedzīvotāju vai radošo organizāciju iniciatīvas, kas izglīto sabiedrību, bagātina Smiltenes novada kultūrvidi, sniedzot ieguldījumu Smiltenes novada kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā un jaunu kultūras tradīciju radīšanā, novada vārda un tēla popularizēšanā. Šai kārtai projektu līdzfinansēšanas konkursā Smiltenes novada domes budžetā tika atvēlēti 7280,00 EUR.

Konkursam norādītajā laikā tika iesniegti deviņi projekti. Konkursa vērtēšanas komisija veica izvērtēšanu un apstiprināja četrus projektus, kas jāīsteno projektu pieteikumā norādītajā termiņā. Vienošanās tiks slēgtas par šādu projektu īstenošanu:

  1. projektam “Radošā pēcpusdiena “Ciemos pie Elīnas Zālītes”, iesniedzējs biedrība “Apes jauniešu klubs “Sliedes”, līdzfinansējums 1105,00 eiro apmērā;
  2. projektam “Palsmanes muižas dienas”, iesniedzējs biedrība “Spēkavots”, līdzfinansējuma 1654,86 eiro apmērā;
  3. projektam “Smiltenes futbola vēstures grāmatas izdošana”, iesniedzējs biedrība “Futbola klubs “Smiltene””, līdzfinansējums 2000,00 eiro apmērā;
  4. projektam “Šeit un tagad”, iesniedzējs biedrība “Vītolēni””, līdzfinansējums 1678,72 eiro apmērā.

 

Konkursa kārtā paredzētā finansējuma atlikums tiks novirzīts konkursa 2.kārtas projektu finansēšanai.

Informāciju sagatavoja:

Velga Mālkalne
Smiltenes novada Kultūras, sporta un mūžizglītības pārvaldes vadītāja