2024. gada 29. marts

Noteikti kravas pārvadājumu ierobežojumi uz ceļiem Variņu pagastā

Lai novērstu pašvaldības autoceļu bojājumus ilgstoša sausuma un ceļu seguma ierobežotās nestspējas dēļ, Smiltenes novada Variņu pagastā noteikti kravas transporta pārvadājumu ierobežojumi, kas būs spēkā līdz nākamajam rīkojumam.

Transporta masas ierobežojums “7 tonnas” noteikts uz šādiem Variņu pagasta ceļa posmiem:

• “Ķempes – Kamolkalns”;
  • “Sējumi – Strazdukalns”.

Aizliegums attiecas uz visām juridiskām un fiziskām personām, kuru transportlīdzekļiem vai to sastāviem pilna masa pārsniedz 7 tonnas un, kuri izmanto nosauktos Variņu pagasta ceļus un ielas:

• mežizstrādei;
  • smagu kravu pārvadāšanai;
  • lauksaimniecības zemju apsaimniekošanai.

Transporta masas ierobežojumi tiek noteikti, balstoties uz Smiltenes novada pašvaldības 2021. gada 29. decembra noteikumu Nr.7/21 “Par pašvaldības autoceļu izmantošanu un uzturēšanu kravu pārvadājumiem ierobežojumu laikā” 4. punktu un 2022. gada 29. jūnija noteikumu Nr. 7/22 “Smiltenes novada pašvaldības ceļu uzturēšanas un pārvaldīšanas kārtība” 7. punktu.

Sīkāka informācija, vēršoties Variņu pagasta pārvaldē.

Plašāk par pagaidu transporta masas ierobežojumiem uz Smiltenes novada ceļiem ŠEIT

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības