2024. gada 19. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Notiks nodarbība par lasītprieka veicināšanu

Bibliotēku nedēļas laikā, 26.aprīlī plkst. 11.30, Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā notiks tikšanās ar grāmatu blogeri Ievu Strazdiņu nodarbībā par lasītprieka veicināšanu.

Ieva Strazdiņa ikdienā lasa daudz grāmatu, gada laikā izlasa aptuveni 120 grāmatu. Viņa plašākai sabiedrībai zināma kā @mrs.lasitaja sociālajā tīklā Instagram, kurā viņa dalās iespaidos par izlasītajām grāmatām.

Lasīšana bērniem ir svarīga, jo tā attīsta valodu, veicina radošu domāšanu un erudīciju. Lasīšana ir galvenais veids, kā bērni iegūst zināšanas un attīsta fantāziju. Tāpēc ir svarīgi, ka bērni lasa ar prieku.

Nodarbība piemērota 1.-3.klašu skolēniem. Tās laikā bērni uzzinās, kāpēc grāmatu lasīšana ir svarīga, kā lasīšana palīdz attīstīt fantāziju, kā tā darbojas, kad lasām. Kā arī gūs atbildes uz jautājumu “kā izvēlēties, ko lasīt?”.

Vietu skaits nodarbībā ierobežots. Aicinām pieteikties, zvanot 20047831, vai rakstot [email protected].

Visā Latvijā no 22.līdz 28.aprīlim norisināsies ikgadējā Bibliotēku nedēļa. Šogad tās vadmotīvs ir “Bibliotēkas un lasīšana”.

Nodarbības laikā tiks fotografēts bibliotēkas publicitātes nodrošināšanai.

 

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre