2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Notiks Saeimas deputātu vizīte Smiltenē

 

Piektdien, 3. novembrī, Saeimas deputāti Skaidrīte Ābrama (Progresīvie), Mairita Lūse (Progresīvie) un Ervins Labanovskis (Progresīvie) kopā ar Smiltenes novada domes deputātiem Otāru Putrāli (Progresīvie) un Elgaru Felci (Progresīvie) tiksies ar Smiltenes novada iedzīvotājiem – uzņēmējiem, jauniešiem, pašvaldības iestāžu darbiniekiem, sociālās aprūpes un rehabilitācijas nodaļas iemītniekiem, un citiem  interesentiem, lai pārrunātu šī brīža aktualitātes novadā un valstī.

Vizītes ietvaros pulksten 10:00 plānots apmeklēt Smiltenes vidusskolu, kur deputāti iepazīsies ar izglītības iestādes infrastruktūru, ar izglītības iestādes darbiniekiem pārrunās aktualitātes, diskutēs ar jauniešiem par patriotismu, aktīvismu un demokrātiju. Jaunieši tiek aicināti sagatavot sev interesējošos jautājumus un uzdot tos deputātiem!

Pulksten 13:00 paredzēta tikšanās ar SIA Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīcas vadību, lai iepazītos par veselības aprūpes nodrošinājumu novadā un pārrunātu aktuālos jautājumus.

Vizītes turpinājumā pulksten 13:30 notiks tikšanās ar Smiltenes novada sociālā dienesta darbiniekiem, lai diskutētu par sociālās aprūpēs pakalpojumiem, deinstucionalizācijas procesa aspektiem un citiem jautājumiem – plānota vizīte Sociālās aprūpes un rehabilitācijas nodaļā, kā arī deinstucionalizācijas infrastruktūras projekta apskate. Saeimas deputāte Mairita Lūse darbojas Sociālo un darba lietu komisijā un Sabiedrības veselības apakškomisijā, līdz ar to klātesošajiem būs iespēja dalīties ar savu pieredzi un ieteikumiem par vēlamajām izmaiņām sociālās un sabiedrības veselības politikas jomās.

Pulksten (16:30 domes sēžu zālē, Dārza ielā 3, Smiltenē) paredzēta tikšanās ar novada iedzīvotājiem un uzņēmējiem, lai pārrunātu:
– ilgspējīgu attīstību;
– atbalstu jaunajiem vecākiem;
– uzņēmējdarbību un konkurenci;
– mājokļa pieejamību;
– kā arī diskutētu par dažādiem citiem aktuālajiem jautājumiem Smiltenes novadā un valstī.

Vizītes noslēgumā plānots apmeklēt Smiltenes novada pašvaldības pasākumu Gada balva uzņēmējdarbībā.

Saeimas deputāte Skaidrīte Ābrama ir Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētāja, savukārt Ervins Labanovskis darbojas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijā, kā arī Mājokļu jautājumu apakškomisijā un Uzņēmējdarbības apakškomisijā, līdz ar to novada uzņēmēji tiek aicināti tikties un pārrunāt sev svarīgos jautājumus ar deputātiem, kuri Saeimā strādā ar uzņēmējiem aktuālajiem likumdošanas jautājumiem.

Informāciju sagatavoja:
Jānis Vanags
Saeimas deputāta Ervina Labanovska palīgs
epasts: [email protected]