2024. gada 1. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Notiks saruna un individuālas konsultācijas ar bankas speciālistu

Smiltenes novada bibliotēka 14.decembrī plkst. 11.00 aicina ikvienu interesentu uz sarunu par dažādiem bankas pakalpojumiem ar AS “Swedbank” konsultantu. Tikšanās mērķis ir informēt ikvienu iedzīvotāju par internetbankas iespējām un ērtākajiem veidiem, kā izmantot bankas pamatpakalpojumus datorā vai mobilajā tālrunī.
Saruna notiks kā atvērts dialogs, kura laikā klātesošie varēs uzdot sev aktuālus jautājumus par bankas pakalpojumiem. Daudziem ir aktuāls jautājums, kā pasūtīt jaunu bankas karti. Tāpat ar internetbankas starpniecību var nokārtot daudzus ar ilgtermiņa finansēm saistītus jautājumus – sākt veidot uzkrājumus nākotnei, pieteikties mājokļa vai auto finansējumam, pieteikties dažāda veida apdrošināšanai u.c. Interesentiem būs iespēja izspēlēt interaktīvas spēles “Dzīvei gatavs” un “Naudas duelis”. Tikšanos vadīs Pēteris Maksimivs, AS “Swedbank” vadošais klientu konsultants Valmieras filiālē.
No plkst. 12.00 notiks iedzīvotāju individuālas konsultācijas par dažādiem ikdienas finanšu jautājumiem ar AS “Swedbank” mobilo konsultantu. Piem. kā veikt naudas pārskaitījumus, konta atlikuma pārskatīšanu, PIN koda maiņu, dažādus maksājumus, rēķinu apmaksu u.c., to ko var veikt internetbankā vai mobilajā lietotnē. Līdzi jāņem bankas lietotāja numurs un internetbankas autorizēšanās līdzeklis – Smart ID vai kodu kalkulators.
Konsultācijām var pieteikties līdz 13.decembrim, sazinoties pa tālruņiem 64773030; 26449145 vai apmeklējot bibliotēku klātienē, Baznīcas laukumā 13. Gaidīsim ikvienu interesentu!

Informāciju sagatavoja:
Sandra Marķitāne,
Smiltenes novada bibliotēkas informācijas speciāliste
Tālrunis: 64773030; 26449145
E-pasts: [email protected]