2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Notiks Smiltenes novada pašvaldības konkursa “Gada balva uzņēmējdarbībā”  laureātu godināšana

2023. gada 3. novembrī Smiltenes kultūras centrā notiks ikgadējais pasākums “Gada balva uzņēmējdarbībā 2023”, lai godinātu komersantus, kuri veiksmīgi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā.

Pateicoties uzņēmējiem, mēs varam saukt sevi par ekonomiski aktīvu, dinamisku un enerģētiski vibrējošu novadu. Mēs varam lepoties gan ar starptautiski un reģionā atzītiem komersantiem, gan ģimenes uzņēmumiem un mājražotājiem. Novadā aktīvi darbojas vairāk nekā 1800 uzņēmumi, visvairāk pārstāvētās tautsaimniecības nozares ir lauksaimniecība, mežsaimniecība, kokapstrāde, pakalpojumu sfēra, rūpniecība, ceļu būve un pārtikas produktu ražošana. Mūsu uzņēmumu produkti un pakalpojumi ir patērētāju novērtēti un mīlēti. Arī pašvaldība ik gadu novērtē esošo komersantu ieguldījumu un atbalsta jaunos uzņēmējus viņu pirmajos attīstības soļos.

Turpinot ikgadējo tradīciju, uz svinīgo pasākumu pašvaldība ir aicinājusi 220 novada uzņēmējus, kuru darbības apgrozījums par 2022. gadu ir bijis lielāks par 160 000 eiro vai kuru ieturētā ienākuma nodokļa summa par Smiltenes novadā deklarētajiem darbiniekiem pārsniedz 3000 eiro, kā arī sadarbības partnerus. 

Pasākums  notiks divās daļās, kur oficiālajā daļā pašvaldības priekšsēdētājs E. Avotiņš runās par novada ekonomiskajiem rādītājiem un nozīmīgākiem pašvaldības attīstības un investīcijas projektiem, kā arī uzstāsies pasākuma viesis, kas apmeklētājus iepriecinās ar iedvesmas runu. Apbalvošanas ceremonijā sumināsim 15 komersantus, kurus izraudzījusies konkursa Vērtēšanas komisija. Balvas tiks pasniegtas 11 kategorijās: “Lielākais nodokļu maksātājs pašvaldības budžetā 2022. gadā”, “Lielākās ražošanā piesaistītās investīcijas” (ALTUM, LAD, CFLA un LIAA piesaistītais projektu finansējums 2022. gada laikā), “Sociāli atbildīgs uzņēmums”, “Ieguldījums Smiltenes novada tēla popularizēšanā”, “Smiltenes novada jaunais uzņēmējs”, “Smiltenes novada labākais darba devējs”, “Uzņēmējdarbības būve”, “Gada ķēriens”, “Ieguldījums vietējā kopienā”, “Sieviete uzņēmējdarbībā” un “Inovācija”. Pasākumu vadīs aktrise un režisore Inga Tropa, uzstāsties grupa “Papīra Lidmašīnas”.

Par balvu laureātiem vairāk rakstīsim pēc apbalvošanas ceremonijas. Aicinām sekot līdzi informācijai Smiltenes novada pašvaldības komunikācijas kanālos.

Pateicamies Smiltenes novada uzņēmējiem, kuri stiprina un veido spēcīgu, dinamisku uzņēmējdarbības vidi novadā! Lai arī turpmāk sanāk panākumiem un veiksmes bagāts darba cēliens! Smiltenes novada uzņēmējiem sanāk!

Smiltenes novada pašvaldības

Komunikācijas nodaļa