2024. gada 28. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Notiks tikšanās ar rakstnieci Ingunu Baueri Raunas bibliotēkā

Raunas bibliotēkā 27.oktobtī plkst. 17.00 notiks ilgi lolota un sen gaidīta tikšanās ar rakstnieci Ingunu Baueri.
Rakstniece par sevi stāsta: “Jūtos Dieva izredzēta, ka dzīvoju Latvijā, runāju un rakstu latviski. Manā dzīvē nozīmīgākās ir divas vietas – Liepāja un Vecpiebalga. Protams, arī Cēsis, kur 1960. gada 23. jūlijā ienācu šai pasaulē. Mamma man iedeva vārdu Inguna, tētis uzvārdu Tiltiņa. Biju ļoti laimīgs bērns, vecāku mīlestības un rūpju ieskauta, tāpat kā piecus gadus jaunākā māsa Māriņa.
Beigusi Liepājas J. Raiņa 6. vidusskolu, iestājos Jelgavas Lauksaimniecības akadēmijas Inženierzinātņu fakultātē, kur ieguvu celtniecības inženiera diplomu. Jelgava saistās ar neaizmirstamiem studiju gadiem un ,,iepeldēšanu dziļākos ūdeņos”. 1997. gadā absolvēju LU Humanitārā institūta Pedagoģijas maģistrantūru. Otrajā kursā izgāju pie vīra un tiku pie uzvārda Bauere. Abi reizē beidzām studijas, un ceļš aizveda uz Vecpiebalgu, kur kā jaunie speciālisti sākām strādāt kolhozā ,,Alauksts”. Vecpiebalgā esmu gandrīz četrdesmit gadus. Te ir manu bērnu dzimtene, te aug mazbērni. Te radušies visi mani rakstu darbi, par ko droši vien jāpateicas Piebalgas īpašajai aurai.”

 

 

Informāciju sagatavoja:
Digna Soboļeva
Raunas bibliotēkas vadītāja
Tālr. 64177360, 26617582
E-pasts: [email protected]