2024. gada 21. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Notiks Valentīna dienas apsveikumu radošā darbnīca bērniem

Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa 10.februārī aicina uz radošo darbnīcu apsveikuma kartīšu darināšanā.
Svētā Valentīna diena ir mīlestības svētki, kas katru gadu daudzās valstīs tiek svinēti 14. februārī. Šajā dienā cilvēki ar apsveikumiem un dāvanām pastiprināti pauž savu mīlestību vienam pret otru, apdāvinot ne tikai mīļoto partneri, bet arī ikvienu sev tuvu cilvēku – vecākus, bērnus, draugus, radiniekus.
Bibliotēkā, Gaujas ielā 1 (Sporta halles 2.stāvā), būs iespēja izveidot apsveikuma kartīti ar Valentīna dienas simbolu – sirdi. Bērni aicināti nākt sev ērtā laikā no plkst. 13.00 līdz 17.00. Dalība bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre