2024. gada 23. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

NVA izsludina papildu pieteikšanos angļu valodas apguvei bez maksas

Ņemot vērā lielo interesi, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākuma “Bezdarba riskam pakļauto personu apmācība (mūžizglītība)” ietvaros atsāk pieteikumu pieņemšanu angļu valodas programmu apguvei.

Mācības jāuzsāk līdz 2023. gada 30. jūnijam!

Mūžizglītības pasākumu, izmantojot kuponu metodi,  NVA īsteno, lai paaugstinātu nodarbināto un pašnodarbināto personu konkurētspēju darba tirgū, veicinot nepārtrauktu darbam nepieciešamo zināšanu un prasmju pilnveidošanu. Mācības ir bez maksas.

Atgādinām, ka mūžizglītības pasākuma ietvaros NVA turpina arī pieteikumu pieņemšanu datorzinību programmu apguvei.

Detalizētāka informācija par NVA mūžizglītības piedāvājumiem un pieteikšanos ŠEIT.

Nodarbinātības valsts aģentūra