2024. gada 25. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskola aicina darbā apkopēju

 Galvenie amata pienākumi:

  • uzkopt un uzturēt  kārtībā skolas pārziņā esošās telpas;
  • veikt vienkāršus labošanas un krāsošanas darbus;
  • veikt vienkāršus standarta darbus (piemēram, materiālu sagatavošana apstrādei, higiēnas prasību ievērošana darba vietā).

Prasības pretendentam:

  • darba pieredze saimnieciskās jomās;
  • labas komunikācijas prasmes;
  • strādāt gan patstāvīgi, gan komandā.

Mēs piedāvājam:

  • pilna laika darbu uz nenoteiktu laiku ar darba vietu Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā;
  • stabilu atalgojumu (bruto darba algu) 500.00 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām).

CV lūdzam iesniegt līdz 2022. gada 20. augustam Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā, adrese “Gaismas”1, Gaujiena, Gaujienas pagasts, Smiltenes novads.

Tālrunis informācijai 26514183.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

  • Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.