2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Orientēšanās sacensības vidējā distancē Kāpas kausi

 

22. oktobrī Lilastes ezera ziemeļos norisinājās orientēšanās sacensības “Kāpas kausi 2023” (orientēšanās sacensības vidējā distancē), ko organizē orientēšanās klubs “Kāpa” sadarbībā ar Latvijas Orientēšanās federāciju. Sacensībās piedalījās astoņi Azimuts OK-Sm BJSS pārstāvji. 

Pārliecinošu uzvaru savā V-8 grupā izcīnīja Raivo Sarkangalvis. Kārtējo uzvaru savā panākumu sarakstā varēja ierakstīt arī Aldis Lapiņš V-70, trešā vieta grupā S-14 Kristīnei Rudzītei. Dalīta 3. vieta grupā S-12 Laimai Puriņai. Ceturtajās vietās finišēja Māris Stabiņš V-40, Alise Elizabete Stafecka S-14 un Artis Harkins V-14. Olimpisko sešinieku grupā V-60 noslēdza Ansis Rudzītis.

Lai gan purvi nebija ļoti slapji, tomēr garāko distanču veicējiem bija jārēķinās ar slapjām kājām.

Sacensību rezultāti

Informāciju apkopoja, foto:
Māris Stabiņš