2022. gada 26. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Ozola mūžs / Heart of oak

26. un 27. oktobrī plkst. 16.00

Filmas garums: 1h 20min
Filmas režisori: Laurent Charbonnier, Michel Seydoux
Žanrs: Dokumentālā filma, ģimenes
Vecuma ierobežojums: U

Mūzikas autors Cyrille Aufort

Filmas anotācija:

Franču kino režisori Lorāns Šarbonjē un Mišels Sedū, kuri ļoti mīl dabu, neiedomājami ainaviskā Francijas reģionā pie Luāras upes ir pavadījuši nepilnu gadu, lai radītu piedzīvojumu filmu “Ozola mūžs”. Aktieru sastāvs ir iespaidīgs: vāveres, dzeņi, sīļi, skudras, peles. Milzīgais koks slēpj sevī veselu mikro kosmosu un kalpo par pajumti un pārtiku visiem tā iemītniekiem. Koša, dinamiska, vienā ritmā ar dabu veidotā filma, kļūs par neaizmirstamu vizuālu pieredzi gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.
 
Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete.
*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja