2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Pagarināta ideju iesniegšana konkursā par pašvaldības augstākā apbalvojuma statuešu izveidi

2023. gada februārī Smiltenes novada pašvaldība izsludināja radošo ideju konkursu, aicinot iesniegt skices tās augstākā apbalvojuma statuešu izveidei. Ideju iesniegšana pagarināta līdz 31. martam (ieskaitot), un tajā aicināts piedalīties ikviens ar vai bez zināšanām mākslas jomā!

Lai piedalītos konkursā, jāiesniedz skices pašvaldības augstākā apbalvojuma “Gada balva” un “Goda cilvēks” statuešu komplektam, ko turpmāk ik gadu 18. novembrī pasniegs iedzīvotājiem par īpašiem sasniegumiem un ieguldījumu Smiltenes novada attīstībā, atpazīstamības un labklājības veicināšanā. Abām statuetēm jābūt stilistiski līdzīgām, bet arī jānorāda uz balvu “Goda cilvēks”, kā augstāko un svarīgāko.

Idejas aicinām iesniegt ikvienu – ar vai bez zināšanām mākslas jomā! Galvenais, lai  skice pauž novada vērtības, ietver tā simboliku un var kalpot par pamatu gaumīgu, oriģinālu un cieņpilnu apbalvojuma statuešu izveidei.

Idejas jāiesniedz līdz 31. martam (ieskaitot) kādā no Smiltenes novada pagastu vai to apvienību pārvaldēm, Valsts vienotajiem klientu apkalpošanas centriem, pa pastu vai uz e-pastu [email protected].

Konkursa uzvarētāju gaida naudas balva – 300 eiro (pirms nodokļu nomaksas).

NOLIKUMS

Aicinām būt radošiem, uzdrošināties, un kopā mums sanāks radīt brīnišķīgu balvu, ar kuras palīdzību godināt mūsu pašu varošos, darošos, nesavtīgos līdzcilvēkus!

 

Madara Mūrniece

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p.i.