2021. gada 3. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Pagarināts “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” grāmatu vērtēšanas termiņš

Lai visi čaklie lasītāji paspētu izlasīt “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2020” grāmatas un tās novērtēt, lasīšanas un vērtēšanas laiks Smiltenes novada bibliotēkā tiek pagarināts līdz 31.janvārim.
Lai piedalītos programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2020”, bērni, jaunieši un pieaugušie aicināti apmeklēt bibliotēku un reģistrēties pie bibliotekāra. Programmas ietvaros jāizlasa 6 grāmatas pēc savas izvēles no kopējās grāmatu kolekcijas.
Kad izvēlētās grāmatas ir izlasītās, tās jānovērtē, aizpildot elektronisko anketu. Lai anketu varētu aizpildīt, jāievada piekļuves kods. Lasītājiem, kuri grāmatu kolekciju lasa Smiltenes novada bibliotēkā un Bērnu apkalpošanas nodaļā, piekļuves kods anketai ir BLGSR.
Visi programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2020” dalībnieki, kuri līdz 31.janvārim būs izlasījuši grāmatas un aizpildījuši anketu, saņems pārsteiguma balviņas par piedalīšanos.
Lasi un vērtē!

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider