2022. gada 9. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

Pakalpojumi iedzīvotājiem tiks sniegti tikai epidemioloģiski drošā vidē pēc iepriekšēja pieraksta

Rūpējoties par nodarbināto un klientu drošību, Smiltenes novada Valsts un pašvaldības vienotie klientu apkalpošanas centri, sākot ar 2021.gada 21.oktobri pakalpojumus NODROŠINA ATTĀLINĀTI. 

Pakalpojumi, kurus nav iespējams nodrošināt attālināti, klātienē tiek sniegti TIKAI PĒC IEPRIEKŠĒJA PIERAKSTA. 

Sazināties ar Smiltenes novada Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru un iegūt informāciju par pakalpojumu saņemšanu iespējams:

 • Iesniegumus un jautājumus aicinām sūtīt:
  • Klientu apkalpošanas centram Smiltenē uz e- pastu:[email protected] vai zvanīt uz tālruņa numuriem 64707588 vai 20022348;
  • Klientu apkalpošanas centram Apē uz e-pastu: [email protected] vai zvanīt uz tālruņa numuriem 64307220 vai 26180350;
  • Klientu apkalpošanas centram Raunā uz e-pastu: [email protected] vai zvanīt uz tālruņa numuriem 64107343 vai 29468871.
 • Pie Smiltenes novada pašvaldības administrācijas ēkām un pie novada pagastu pārvaldēm ir izvietotas slēgtas pastkastes, kurās ir iespēja ievietot iesniegumus vai kāda cita veida dokumentus nodošanai pašvaldības un valsts iestādēm.
 • Rekomendējam ar pašvaldības darbiniekiem sazināties elektroniski, izmantojot e-pastus vai tālruņus;
 • Aktuālā informācija, iesniegumi, veidlapas un kontaktinformācija pieejama novada mājaslapā www.smiltenesnovads.lv;  
 • Par valsts pakalpojumiem saziņa uz e-pastu:  [email protected] vai uz tālruņiem 66954850, 64707588. 

Nonākot dažādās ar Covid-19 izplatību saistītās krīzes situācijās, aicinām zvanīt uz tālruni 26362282 vai rakstīt uz e-pastu: [email protected]

Ārkārtas situācijās aicinām zvanīs Smiltenes novada pašvaldības policijai uz tālruni 28659933 vai 110.

Atgādinām, ka klientiem jāievēro valstī noteiktie piesardzības pasākumi – jāvelk sejas maska, jāietur 2 metru distance no citām personām, kā arī ienākot telpās jādezinficē rokas. Ja ir elpceļu saslimšanas pazīmes, noteikta pašizolācija vai mājas karantīna – klātienē Valsts un pašvaldības iestādes apmeklēt aizliegts!

 

Informāciju apkopoja, 

Linda Beitika 

Smiltenes novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Lēmums par izmaiņām klientu apkalpošanā Smiltenes novada pašvaldības iestādēs un kapitālsabiedrībās pieņemts, pamatojoties uz Ministru kabineta 2021. gada 9. oktobra rīkojuma Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 5.punktu, Ministru kabineta 2021. gada 28. septembra noteikumi Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” 4. punktu, Ministru kabineta rīkojumu Nr. 748,  Smiltenes novada pašvaldības 2021.gada 8.jūlija saistošo noteikumu Nr.1 “Smiltenes novada pašvaldības nolikums” 31.7. punktu, un papildus ārējos normatīvajos aktos noteiktajam.