2022. gada 30. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Palaidnīgā feja / My fairy troublemaker

9. oktobrī plkst. 16.00
10.oktobrī plkst. 18.00

Filmas garums: 1h 20min
Filmas režisore: Caroline Origer
Žanrs: Animācija
Vecuma ierobežojums: U

Animācijas filma dublēta latviešu.

Filmas anotācija:

Kādu rītu pamodusies, mazā Maksija netic savām acīm – jaukā Zobu feja, sakļāvusi spārniņus, rāmi dus viņas leļļu namiņā. Izrādās, viņai dots svarīgs uzdevums – viņa meklē piena zobu, lai nogādātu to feju valstībā. Par nelaimi, Violeta slepus nonākusi cilvēku valstībā, nav nolikusi “piena zobu piegādes eksāmenu”! Lai gan feju skolā Violeta ir brīdināta, ka cilvēku pasaulē draud briesmas, tā viņai ļoti patīk.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.
 
Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete.
*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja