2023. gada 8. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Palsmanes bibliotēkā būs iespēja iepazīt bitīšu dzīvi

Palsmanes bibliotēka 12.oktobrī plkst. 9.15 aicina bērnudārzu audzēkņus, skolēnus un citus interesentus uz izglītojošu pasākumu “Iepazīsti bitītes dzīvi”.

Pasākumā viesosies Smiltenes bibliotēkas bibliotekāre Zane Indriksone, kura ir arī biteniece un kopā ar ģimeni aprūpē 24 bišu saimes. Zane bērniem pastāstīs par bitenieka profesijas ikdienu, demonstrēs biškopja aprīkojumu un aizsargtērpus, būs iespēja ielūkoties, kā izskatās stropa iekšpusē. Pasākuma izskaņā apmeklētāji varēs iepazīt dažādus vaska izstrādājumus un degustēt bišu saražotos produktus.

Pasākums bez maksas.

Pasākuma laikā tiks fotografēts bibliotēkas publicitātes nodrošināšanai.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre