2023. gada 29. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Palsmanes bibliotēka piedāvā kroņu gatavošanas meistarklasi

Kroņi šobrīd ir ļoti aktuāli un moderni visur un visā. Tie ienes prieku, svinīgumu un vienkārši ir ļoti graciozi. Un tieši tādēļ tos ir vērts baudīt, radīt, bildēt, valkāt un priecāties par tiem tieši tagad! Iemesli, kādēļ ir vērts piedalīties Kroņu darbnīcās ir daudz, tomēr daži no šiem ir šādi – lai forši pavadītu laiku, lai satiktu jaunus ārkārtīgi interesantus cilvēkus, kas dzīvo tepat Latvijā, lai paplašinātu redzesloku, lai attīstītu pirkstu motoriku un iztēli, lai mazliet ‘’izrautos’’ no ikdienas, lai iemācītos ko jaunu un interesantu, un, protams, lai izgatavotu sev (vai dāvināšanai) lielisku Kroni, diadēmu, sprādzīti vai citu rotu. Kroņus, attiecīgi, gatavo ārkārtīgi dažādus un atšķirīgiem notikumiem – Kāzām, Kristībām, dzimšanas dienām, festivāliem, sevi apbalvošanai, izlaidumiem, svētdienu drēbju gludināšanām, foto sesijām, reklāmas nolūkiem un daudziem, daudziem citiem notikumiem, galvenais – saprast, ka Kronis būs TAVA ROTA, Tavam notikumam!
 
”Kroņu darbnīcas” ir radošas meistarklases, kurās piedaloties, ir iespējams izgatavot sev pasakainu Kroni vai kādu citu skaistu matu rotu. Lai piedalītos šajās darbnīcās nav jābūt priekšzināšanām vai skaidram mērķim, kādu galvas rotu gribi izveidot, viss kroņu izgatavošanai (materiāli ir iekļauti dalības maksā – 25 eiro) un iedvesmai būs nodrošināts!
Vienas meistarklases ilgums ir vidēji 3 stundas, kas ir tas laiks, lai radītu skaistu un ”nostrādātu” matu rotu. Lai taptu kronis pietiek ar vienu meistarklasi. Baudīsim šo laiku un pavadīsim to kvalitatīvi, interesanti un radoši! Lai top jaunas draudzības, skaistas rotas un foršas emocijas!
 
Informācijas avots: http://www.kronudarbnicas.lv/