2024. gada 28. marts

Par publisko apspriešanu Cērtenes pilskalna attīstības koncepcijai

Cērtenes pilskalns ir iemīļota iedzīvotāju pastaigas vieta, kur var veldzēties no pilsētas kņadas, tādēļ priecājamies par iedzīvotāju līdzdalību un ieinteresētību pilskalna attīstības jautājumos.

Sakarā ar epidemioloģiskās drošības noteikumiem, diemžēl, šī gada pavasarī nevarējām organizēt publisko apspriešanu Cērtenes pilskalna attīstības koncepcijai. Informējam, ka šobrīd sabiedriskā apspriešana tiek plānota šī gada rudenī, lai tajā klātienē varētu ierasties visi interesenti.

Priecājamies par iedzīvotāju iesaisti un aicinām arī turpmāk par novērotajiem bojājumiem un nekārtībām ziņot Smiltenes novada pašvaldības Saimnieciskās darbības nodaļai. Informācija par Cērtenes pilskalna attīstības koncepcijas sabiedriskās apspriešanas norises laiku un vietu tiks precizēta. Aicinām iedzīvotājus sekot līdzi jaunākajai informācijai Smiltenes novada pašvaldības mājas lapā un sociālo tīklu kontos.  Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Smiltenes novada pašvaldības

Saimnieciskā darbības nodaļa