2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Par transporta nodrošinājumu Covid-19 slimniekiem nokļūšanai mājās no ārstniecības iestādes

Smiltenes novada pašvaldība noslēgusi līgumu ar SIA “VTU Valmiera” par transporta nodrošinājumu, lai nogādātu Smiltenes novada iedzīvotājus mājā no ārstniecības iestādes, kurā pacients atveseļojies no Covid-19 vīrusa un kuriem nepieciešams turpināt ievērot karantīnu.

Kopš 10.novembra, pieaugot Covid-19 vīrusa saslimšanas gadījumu skaitam Smiltenes novadā, ir noslēgta vienošanās, lai nodrošinātu iespēju, visiem Smiltenes novadā deklarētiem un novada administratīvajā teritorijā dzīvojošajiem Covid-19 slimniekiem, nokļūt mājās no jebkuras slimnīcas Latvijā, neapdraudot citu līdzcilvēku vai ģimenes locekļu veselību.

Izrakstot pacientu no slimnīcas, ārstniecības iestāde piesaka SIA “VTU Valmiera” transportu un informē Smiltenes novada sociālo dienestu, ka, ievērojot visus piesardzības pasākumus, novada iedzīvotājs tiek nogādāts mājā.

Vēlam stipru veselību un aicinām sargāt sevi, lai pēc iespējas mazāk Smiltenes novada iedzīvotājiem nāktos veseļoties stacionārā!

 

Informāciju sagatavoja:

Linda Beitika

Sabiedrisko attiecību speciāliste