2023. gada 4. febr.
A- A A+
Viegli lasīt

Pārgājiens – “Niedrāja Amerikāņu kalniņi”

Vēlies noskaidrot, kas ir Smiltenes “Amerikāņu kalniņi”, “Jaunie amerikāņu kalniņi”, “Smilšu kalns” un kā uz tiem nokļūt? Pievienojies Smiltenes Tūrisma informācijas centra rīkotajam pārgājienam jau šo svētdien, 29. janvārī!
🌲 Dosimies aptuveni 8km garā maršrutā, kura laikā baudīsim Niedrāja mežu ainavas un elposim svaigu gaisu. Svētdienām piestāv nesteigties, tāpēc neuztraucies – iesim mierīgi, pa vidu ieturēsim pauzīti un nevienu mežā neatstāsim. Rēķinies ar laikapstākļiem un saģērbies atbilstoši, ņem līdzi uzkodas un siltu dzērienu, ja vēlies – arī savu četrkājaino draugu!
🌲 Sākums plkst. 10:00 Niedrāja ezera stāvlaukumā.
🌲 Kā jau ierasts, pārgājiena noslēgumā kurināsim ugunskuru, tāpēc paņem līdzi ko garšīgu, ko uzcept!
Uz tikšanos mežā!