2023. gada 19. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Pārgājiens “Smiltenē, kur Abuls”

❗ Pieteikšanās pārgājienam ir slēgta! ❗

Šī gada 27. novembrī Smiltenē notiks pārgājiens “Smiltenē, kur Abuls”, kura laikā dosimies aptuveni 6km garā maršrutā iepazīt Abula upes straujos līkumus. Sākums plkst. 10.00 stāvlaukumā pie Tepera ezera (GPS: 57.428002, 25.922338).

Pārgājiena maršruts vedīs gar Tepera ezera krastu, Abula upes līkločiem un piepilsētas mežu takām. Pa ceļam vērosim upes stāvos krastus, akmeņainās krāces, dižkokus un pētīsim bebru pastrādātos nedarbus.

Pasākuma dalībniekus aicinām ņemt līdzi tēju  slāpju remdēšanai un kādu uzkodiņu ar ko iestiprināties pa ceļam. Pārgājiena noslēgumā sildīsimies pie ugunskura Tepera ezera krastā un cepsim līdzi paņemtus gardumus. Uz pārgājienu ģērbies siltiūdensizturīgā apģērbā un zābakos!

Pārgājiens ir piemērots ģimenēm ar bērniem, taču nav iespējams doties ar bērnu ratiņiem un velosipēdiem!

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Dalībnieku skaits ierobežots!

Pasākumu organizē Smiltenes Tūrisma informācijas centrs.

 

Informāciju sagatavoja:

Rūta Brakovska

Smiltenes Tūrisma informācijas centra

Tūrisma darba organizatore