2022. gada 9. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

“Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai” Smiltenes novadā novembrī

 

Ārkārtas situācijas laikā, ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus, aicinām iedzīvotājus būt sportiski aktīviem un pavadīt laiku sportojot – sev drošā vidē – svaigā gaisā vai iekštelpās, jo regulāras fiziskas aktivitātes ir labas veselības un pašsajūtas priekšnoteikums jebkurā vecumā!

Ja netīk sportot vienatnē vai arī ir vēlme darboties profesionāla pasniedzēja vadībā, iedzīvotāji aicināti piedalīties kādā no Smiltenes novada pašvaldības organizētām projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai” aktivitātēm Zoom platformā.

Lai piedalītos kādā no tiešsaistes nodarbībām:  

  • Pieslēdzaties no datora vai kādas citas viedierīces Zoom tiešsaistes platformai īsu brīdi pirms Jūsu izvēlētās aktivitātes norises laika.
  • Pieslēdzoties, lietotājvārda ailē ierakstiet pilnu savu vārdu un uzvārdu. Pirms nodarbības/ vai nodarbības laikā lūgums reģistrēties sadaļā Čats;
  • Izvēlieties sev ērtāko telpu vingrojumu veikšanai, lai iespējams veikt brīvas un netraucētas kustības;
  • Novietojiet viedierīci tā, lai viegli redzēt fizioterapeita norādījumus;
  • Lūgums video kameru turēt ieslēgtu visas nodarbības laikā.

VINGROŠANAS nodarbības fizioterapeita vadībā tiešsaistē

Vingrot aicināti iedzīvotāji visās vecuma grupās, izvēloties savam sagatavotības līmenim atbilstošu nodarbības intensitāti. Nodarbības paredzētas, lai uzlabotu fizisko formu, veicinātu vielmaiņu, mazinātu tauku daudzumu, tonizētu ķermeņa muskulatūru, stiprinātu muskuļus, saites un locītavas.

Vingrošanas nodarbības fizioterapeita vadībā notiek otrdienās un ceturtdienās plkst. no 18.00 – 19.00 tiešsaistes platformā “ZOOM”.

Nodarbību datumi novembra mēnesī- 2.,4.,9.,11.,16.,23.,25. un 30. novembris.

Vingrošanas nodarbības vada fizioterapeite Baiba Gutāne.

Zoom vingrošanas pieslēgšanās saite

Meeting ID: 830 3634 4594
Passcode: 639354


 

 JOGAS nodarbības tiešsaistē (projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/052)

Jogas nodarbību mērķis ir apgūt prasmes saglabāt veselību un spēkus, harmoniski mijiedarboties ar iekšējo un ārējo pasauli, pielietot šīs prasmes ikdienā. Nodarbībās tiek apgūtas jogas pamata pozas, elpošanas vingrinājumi, stresa mazināšanas tehnikas, kā arī fizisku vingrinājumu kompleksi (locītavu, mugurkaula, gremošanas sistēmai), elpošanas prakses, kas palielina enerģiju.

Jogas nodarbības notiek pirmdienās no plkst.18.00 – 19.30 tiešsaistes platformā “ZOOM”.
Nodarbību datumi novembra mēnesī – 1., 8., 15., 22., 29. novembris.

Nodarbības vada pasniedzēja Dana Langenfelda.

Zoom jogas nodarbības pieslēgšanās saite

Meeting ID: 858 9976 0722
Passcode: 881548


 

CROSSFIT vingrošanas nodarbības tiešsaistē

Nodarbības paredzētas funkcionālo un augstas intensitātes sporta treniņu piekritējiem gan ar, gan bez pieredzes. Regulāri piedaloties šādas vingrošanas nodarbībās, iespējams uzlabot ne tikai savu fizisko pašsajūtu, bet arī mazināt stresu un garīgo izdegšanu. Nodarbības paredzētas visai ģimenei, ikvienam, kas vēlas iesaistīties vidējas slodzes fiziskās aktivitātēs, attīstīt kustību motoriku un stiprināt sirds un asinsvadu veselību.


CROSSFIT vingrošanas nodarbības notiek piektdienās no plkst.18.30 – 19.30 tiešsaistes platformā “ZOOM”.
Nodarbību datumi novembra mēnesī- 5.,12.,19. un 26. novembris.
Nodarbības vada pasniedzēja Dace Dzilna.

Zoom CROSSFIT vingrošanas pieslēgšanās saite

Meeting ID: 881 5231 8405
Passcode: 778732

 

ZUMBAS nodarbības tiešsaistē 

Zumbas nodarbību mērķis ir uzlabot fizisko un emocionālo pašsajūtu un aicināt iedzīvotājus piedalīties fiziskajās aktivitātēs.

ZUMBAS nodarbības notiek svētdienās no plkst.10:00 – 11:00 tiešsaistes platformā “ZOOM”.
Nodarbību datumi novembra mēnesī – 7.,14.,21. un 28. novembris.
Nodarbības vada pasniedzēja Sandra Taube.

Zoom ZUMBAS pieslēgšanās saite

Meeting ID: 885 9379 6355
Passcode: 355685

 


 

JOGAS nodarbības tiešsaistē (projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/057)

Jogas nodarbību mērķis ir apgūt prasmes saglabāt veselību un spēkus, harmoniski mijiedarboties ar iekšējo un ārējo pasauli, pielietot šīs prasmes ikdienā. Nodarbībās tiek apgūtas jogas pamata pozas, elpošanas vingrinājumi, stresa mazināšanas tehnikas, kā arī fizisku vingrinājumu kompleksi (locītavu, mugurkaula, gremošanas sistēmai), elpošanas prakses, kas palielina enerģiju.

Jogas nodarbības notiek trešdienās no plkst. 18.00 – 19.30 tiešsaistes platformā “ZOOM”.
Nodarbību datumi novembra mēnesī – 3., 10.,17., 24. novembris.
Nodarbības vada pasniedzēja Inguna Baranovska.

Zoom jogas nodarbības pieslēgšanās saite

 


Klātienes  nodarbības  

Klātienes nodarbības notiek tikai un vienīgi “Zaļajā režīmā”, kas nozīmē, ka apmeklējot nodarbību, obligāti jāuzrāda sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, kā arī līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam. Apmeklējot nodarbības, lūdzam ievērot visus epidemioloģiskos noteikumus (lietojiet dezinfekcijas līdzekļus, ievērojiet 2 m distanci, lietojiet sejas maskas līdz nodarbības norises vietai u.t.t.)

 


 

JOGAS nodarbības klātienē 

Jogas nodarbību mērķis ir apgūt prasmes saglabāt veselību un spēkus, harmoniski mijiedarboties ar iekšējo un ārējo pasauli, pielietot šīs prasmes ikdienā. Nodarbībās tiek apgūtas jogas pamata pozas, elpošanas vingrinājumi, stresa mazināšanas tehnikas, kā arī fizisku vingrinājumu kompleksi (locītavu, mugurkaula, gremošanas sistēmai), elpošanas prakses, kas palielina enerģiju.

JOGAS nodarbības Grundzālē, klātienē, notiks otrdienās, no  plkst. 18.00 – 19:30, Kultūras nama zālē, Tilta ielā 5, Grundzāles pagastā, Smiltenes novadā.

­­­Nodarbību datumi novembra mēnesī – 16.,23. un 30. novembris.

Nodarbības vada pasniedzēja Dana  Langenfelda.

Jogas nodarbību mērķis ir apgūt prasmes saglabāt veselību un spēkus, harmoniski mijiedarboties ar iekšējo un ārējo pasauli, pielietot šīs prasmes ikdienā. Nodarbībās tiek apgūtas jogas pamata pozas, elpošanas vingrinājumi, stresa mazināšanas tehnikas, kā arī fizisku vingrinājumu kompleksi (locītavu, mugurkaula, gremošanas sistēmai), elpošanas prakses, kas palielina enerģiju.

 


 

VINGROŠANAS nodarbības fizioterapeita vadībā klātienē

Vingrot aicināti iedzīvotāji visās vecuma grupās, izvēloties savam sagatavotības līmenim atbilstošu nodarbības intensitāti. Nodarbības paredzētas, lai uzlabotu fizisko formu, veicinātu vielmaiņu, mazinātu tauku daudzumu, tonizētu ķermeņa muskulatūru, stiprinātu muskuļus, saites un locītavas.

Vingrošanas nodarbības fizioterapeita vadībā Palsmanē notiek svētdienās,  no plkst. 17:00-18:00 , Kultūras nama zālē, Palsmanē, Smiltenes novadā.

­­­Nodarbību datumi novembra mēnesī-  21. un 28. novembris.

Vingrošanas nodarbības vada  fizioterapeite Baiba Gutāne.


PELDĒŠANAS UN PIRTS nodarbības Smiltenes novada iedzīvotājiem (Uz nenoteiktu laiku tiek pārtrauktas, lai pasargātu no Covid-19 vīrusa inficēšanās riska seniorus, kas dodas uz nodarbībām transportlīdzeklī, kur tiek pavadīts ilgstošs laiks ārpus vienas mājsaimniecības.)

Freestyle, race, surf, swim, swimmer, swimming icon | Icon search Braucieniem uz baseinu var pieteikties Smiltenes novada iedzīvotāji no 54 gadu vecuma. Vecāki cilvēki, apmeklējot peldēšanas nodarbības un pirts procedūras, var izkustināt savu ķermeni, izstiepties un saglabāt lokanību, izveicību un dzīvesprieku. Abi pasākumi mazina noguruma pazīmes, uzlabo dzīves kvalitāti, kā arī fiziskās aktivitātes veicina vispārējo veselības uzlabošanos (it sevišķi sirds un asinsvadu veselību), pagarina mūža ilgumu.

Baseina apmeklējumam vietu skaits ir ierobežots un iepriekšējs pieraksts obligāts. Pieteikšanās pie Sociālā dienesta darbinieces Anitas Šteinbergas pa tālruni 28680831.

Plānotie datumi peldēšanas un pirts apmeklēšanas nodarbībām senioriem: 21., 28. novembris un 1., 5., 12., 19. decembris. Aktivitātes norises dienā pulcēšanās un izbraukšana no Baznīcas laukuma Smiltenē, plkst.10.00.;

 

 

Visas nodarbības tiek īstenotas darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros, realizējot projektus:

„Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā (9.2.4.2/16/I/052)”. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem un tiek īstenots līdz 01.09.2023. Kopējais finansējums 253592,00 EUR.

“Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Apes pilsētā, Apes, Gaujienas, Trapenes un Virešu pagastos (9.2.4.2/16/I/057)”. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem un tiek īstenots līdz 31.08.2023. Kopējais finansējums 75 389.00 EUR.

“Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanas pasākumi Raunas un Drustu pagastos (9.2.4.2/16/I/043)”. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem un tiek īstenots līdz 09.12.2022. Kopējais finansējums 69 490.00 EUR.

Informāciju sagatavoja:
Attīstības un plānošanas nodaļa
Smiltenes novada pašvaldība