2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Pašvaldība aicina piedalīties Smiltenes vecā ugunsdzēsēju depo nomas tiesību konkursā

Smiltenes novada pašvaldība aicina interesentus piedalīties nomas tiesību konkursā par ēkas Baznīcas laukumā 12, Smiltenē, ilgtermiņa iznomāšanu. Plašāk šī vēsturiskā ēka ir zināma, kā vecais Smiltenes ugunsdzēsēju depo.

Konkurss tiek organizēts ar mērķi atrast iespējami labākās un daudzveidīgākās funkcijas ēkas turpmākai izmantošanai ilgākā laika periodā. Tajā var piedalīties jebkura fiziska vai juridiska persona (uzņēmējs, biedrība, utt.).

Pretendenti pieteikumus konkursam aicināti iesniegt līdz šī gada 12. maijam, plkst. 12:00, Smiltenē, Dārza ielā 3, klientu apkalpošanas centrā vai sūtot uz e – pastu [email protected] ar norādi “Pieteikums ideju konkursam “Depo ēka”.

Plašāka informācija un konkursa nolikums ŠEIT.

 

Mārtiņš Ulāns

Izpilddirektora vietnieks attīstības jautājumos