2023. gada 30. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Pašvaldība atkārtoti rīko Smiltenes vecā ugunsdzēsēju depo nomas tiesību konkursu

Smiltenes novada pašvaldība atkārtoti rīko Smiltenes vecā ugunsdzēsēju depo ēkas (Baznīcas laukumā 12, Smiltenē) ilgtermiņa nomas tiesību konkursu un aicina interesentus piedalīties. Iepriekš izsludinātajā konkursā netika saņemts neviens pieteikums, tāpēc pašvaldības dome lēma sludināt konkursu atkārtoti.

Konkurss tiek organizēts ar mērķi atrast iespējami labākās un daudzveidīgākās funkcijas ēkas turpmākai izmantošanai ilgākā laika periodā. Tajā var piedalīties jebkura fiziska vai juridiska persona (uzņēmējs, biedrība, utt.). Ja par konkursa uzvarētāju tiek atzīta fiziska persona, tai jāreģistrējas komercreģistrā.

Iznomāšanai paredzētās funkcijas – vieta publiskiem pasākumiem, sabiedriskajai ēdināšanai vai telpas uzņēmējdarbībai, kā arī citas funkcijas, kas veicina ēkas publisku pieejamību. Konkursants var piedāvāt ēkas izmantošanu vairākām funkcijām. Lai papildinātu iznomātās ēkas funkcionalitāti (piemēram, vasaras terases izveidi), nākotnē iespējama arī papildus zemes gabala daļas noma pie ēkas fasādes uz Baznīcas laukuma pusi.

Pretendenti pieteikumus konkursam aicināti iesniegt līdz šī gada 18. augusta plkst.12.00, Smiltenē, Dārza ielā 3, klientu apkalpošanas centrā vai sūtot uz e – pastu [email protected] ar norādi “Pieteikums ideju konkursam “Depo ēka”.

Plašāka informācija un konkursa nolikums ŠEIT.

 

Sagatavoja

Marita Mūze

Smiltenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja