2022. gada 30. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Pašvaldība nodrošinās transportu nokļūšanai uz izstādi un koncertu Mēru muižā

Aicinām pieteikties braucienam uz izstādes “Latvijas ūdeņi laika plūdumā” atklāšanu un grupas “Dagamba” koncertu 20. augustā Smiltenes novada muzejā Mēru muižā! Smiltenes novada pašvaldība ir nodrošinājusi transporta pakalpojumu senioriem un cilvēkiem, kam grūtības nokļūt uz pasākuma norises vietu un atpakaļ. Brauciens ir bezmaksas.

Plkst. 16.30 transports kursēs no Baznīcas laukuma uz Mēru muižu (izstādes apmeklējums bezmaksas).

Plkst. 19.00 Grupas “DAGAMBA” koncerts Mēru muižas parkā (biļete – 10,00 EUR bezrindas.lv vai iespēja iegādāties uz vietas).

Plkst. 20.45 paredzēts mājupceļš atpakaļ uz Smiltenes pilsētu.

Pieteikties braucienam var klātienē Smiltenes tūrisma informācijas centrā (Dārza ielā 3, Darba laiks: Pirmdiena – Piektdiena: 8.30 – 17.30, sestdiena 10.00 – 14.00) vai pa tālruni +371 29395200 līdz 18.augustam.

Vietu skaits ierobežots!

 

Iveta Kovtuņenko

Kultūras un tūrisma pārvaldes Kultūras jomas vadītāja