2021. gada 3. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Pašvaldības atbalstu saņems nevalstiskās organizācijas sešu projektu īstenošanai

 

Šā gada 25.novembrī Smiltenes novada domes kārtējā sēdē deputāti apstiprināja projektu līdzfinansēšanas konkursa nevalstiskajām organizācijām rezultātus. Pašvaldības atbalstu saņems nevalstiskās organizācijas sešu dažādu projektu īstenošanai.

Projektu līdzfinansēšanas 2020.gada konkursa 2.kārtas pieteikumu iesniegšanas termiņš bija līdz šā gada 30.oktobrim. Projektu konkursā tika saņemti seši projektu līdzfinansēšanas pieteikumi. Smiltenes novada domes izveidotā un apstiprinātā konkursa komisija veica iesniegto projektu līdzfinansēšanas pieteikumu izvērtēšanu. Atbalstu saņēma šādi projektu līdzfinansēšanas pieteikumi:

  • Projektam “Seminārs “Latvijas vēsturiskie muižu dārzi un senie kultūraugi” un dārza veidošanas meistarklase” no biedrības “Smiltenei un Latvijai” piešķirts līdzfinansējums 100,00 EUR apmērā;
  • Projektam “”Pasaku terapija” – pasaka kā sevis izzināšanas veids” no biedrības “Smiltenei un Latvijai” piešķirts līdzfinansējums 100,00 EUR apmērā;
  • Projektam “Skaistumam un labsajūtai” no biedrības “Smiltenei un Latvijai” piešķirts līdzfinansējums 100,00 EUR apmērā;
  • Projektam “Kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšana – latviskums, I kārta” no biedrības “Vilkmuiža 2011”, piešķirts līdzfinansējums 112,76 EUR apmērā;
  • Projektam “FK Smiltene treniņu formu iegāde” no biedrības  “Futbola klubs “Smiltene””,  piešķirts līdzfinansējums  1000,00 EUR apmērā;
  • Projektam “Apmācības “Es zinu un varu”” no biedrības “Māsas Veronikas” piešķirts līdzfinansējums 100,00 EUR apmērā.

 

Projektu līdzfinansēšanas konkursam 2020.gadā kopumā Smiltenes novada domes budžetā tika atvēlēti 6000,00 EUR.  Projektu konkursa mērķis ir ar līdzfinansējumu atbalstīt pašvaldības attīstības stratēģijai atbilstošas projektu idejas izglītības, kultūras, sporta, sociālo, jauniešu iniciatīvas un teritorijas labiekārtošanas jomās.

 

Informāciju sagatavoja,

Zelma Mičule

Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider