2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Pašvaldības pārstāvji tiekas ar Trapenes pagasta iedzīvotājiem

2022. gada 29. novembra vakarā Trapenes kultūras namā pulcējās vairāk nekā 30 iedzīvotāji, lai tiktos ar pašvaldības pārstāvjiem, uzzinātu par aktuālo novadā, uzdotu sev interesējošus jautājumus un izteiktu viedokli. Ar iedzīvotājiem tikās Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece kultūras un sociālajos jautājumos Astrīda Harju, izpilddirektora vietniece teritorijas pārvaldības un sadarbības jautājumos Evija Zurģe un Sociālā dienesta vadītāja Inta Siliņa, klātesot arī domes deputātiem Ingai Ērglei un Jānim Āboliņam un pagasta pārvaldes vadītājam.

Aktuālie jautājumi bija par iespēju uzlabot vietējo ceļu stāvokli, Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra izveidi un tā nodrošinātajiem pakalpojumiem Trapenē, veselības veicināšanas aktivitāšu pieejamību pagastā un citi. I. Siliņa klātesošajiem pastāstīja par atbalstu energoresursu cenu pieauguma daļējai segšanai, sociālās jomas attīstības stratēģijas tapšanu, kā arī aicināja aizpildīt anketu par pakalpojumu pieejamību novadā. A. Harju informēja par Trapenes kultūrvēsturisko mantojumu un pasākumu pieejamību, savukārt E. Zurģe pastāstīja par novada stratēģiskās attīstības plānu. Iedzīvotāji tikšanās laikā pauda, viņuprāt, Trapenes pagasta attīstības prioritātes: estrādes atjaunošana, hokeja laukuma asfaltbetona segums un ceļu infrastruktūras uzlabošana.

Pateicamies ikvienam, kas rada iespēju tikties klātienē, dalījās viedoklī un ierosinājumos!

Nākamā, kas šogad arī pēdējā, pašvaldības pārstāvju tikšanās ar iedzīvotājiem plānota 13.decembrī plkst. 18.00 Grundzāles pagastā, Grundzāles kultūras namā.

 

Informē

Laura Vāciete

Trapenes pagasta pārvaldes lietvede

 

Sagatavoja

Madara Mūrniece

Zīmolvedības un mārketinga speciāliste