2023. gada 29. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Pašvaldības pārstāvju un iedzīvotāju tikšanās jūlijā notiks Brantos un Variņos

Smiltenes novada pašvaldība arī vasaras mēnešos turpina rīkot tikšanās ar iedzīvotājiem, lai informētu par aktualitātēm un plānoto budžetu 2023. gadam, atbildētu uz jautājumiem, diskutētu par svarīgo. Jūlijā uz tikšanos gaidīti Brantu un Variņu pagasta iedzīvotāji.

 Tikšanās norisināsies:

  • 18. jūlijā plkst. 18.00 Brantos, Rīgas ielā 71, Vidzemē, Brantu pagastā;
  • 25. jūlijā plkst. 18.00 Variņos, Variņu tautas namā.

Jautājumus un komentārus iespējams iesūtīt iepriekš uz e-pastu [email protected] vai [email protected] (Branti), vai [email protected] (Variņi).

Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem, apmeklēt klātienes tikšanās, atklāti paust savu viedokli un  konstruktīvus ierosinājumus, jo tikai sadarbojoties un izrādot personīgu iniciatīvu varam radīt pozitīvas pārmaiņas savā novadā!

 

Madara Mūrniece-Krūmiņa

Zīmolvedības un mārketinga speciāliste