2023. gada 30. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Pašvaldības pārstāvju un iedzīvotāju tikšanās jūnijā Blomē un Smiltenes pagastā

Smiltenes novada pašvaldība arī vasaras mēnešos turpina rīkot tikšanās ar iedzīvotājiem, lai informētu par aktualitātēm un plānoto budžetu 2023. gadam, atbildētu uz jautājumiem, diskutētu par svarīgo. Jūnijā uz tikšanos gaidīti Blomes un Smiltenes pagasta iedzīvotāji.

Tikšanās norisināsies:

  • 20. jūnijā plkst. 18.00 Blomē, Blomes tautas nama zālē, Dzirnavu ielā 1;
  • 27. jūnijā plkst. 18.00 Smiltenes pagastā, Kalnamuižā 3, Smiltenes pagastā.

Jautājumus un komentārus iespējams iesūtīt iepriekš uz e-pastu [email protected] vai [email protected].

Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem, apmeklēt klātienes tikšanās, atklāti paust savu viedokli un  konstruktīvus ierosinājumus, jo tikai sadarbojoties un izrādot personīgu iniciatīvu varam radīt pozitīvas pārmaiņas savā novadā!


Par jau aizvadītām sanāksmēm lasi:

Bilskas pagasts

Drustu pagasts

Launkalnes pagasts

 

Madara Mūrniece

Zīmolvedības un mārketinga speciāliste