2024. gada 23. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Pavasara brīvlaiks jauniešu centros

Brīvlaiks Smiltenes novada bērniem un jauniešiem aizritējis radoši. Raunas bērnu vārdā lielu paldies sakām Elzai Bāliņai un Zanei Riekstiņai, jaunietēm, kas brīvprātīgi izdomāja un novadīja pērļošanas un erudīcijas aktivitātes. Gaujienas bērnus iepriecināja un dažādos eksperimentos palīdzēja Nanija Lība Uskliņģe un Gabriela Annija Paiķena. Apes bērni saka paldies par raibajiem piedzīvojumiem jaunietēm Martai Brantei, Paulai Nikai Sīmanei un Ancei Ābolkalnei.

Jauniešiem šī bija iespēja īstenot savas idejas lietderīga brīvā laika pavadīšanai un sakrāt līdz 15 brīvprātīgā darba stundām. Savukārt, radošās darbnīcas kopā apmeklēja vairāk nekā 40 bērnu, kam šis ne vien bija jautrs laiks kopā, raibi darbiņi, bet arī iespēja mācīties pacietību, refleksiju, sastrādāties grupā un sarunas laikā nepātraukt otru. Kādam vieglāk iet ar pacietību, citam ar sastrādāšanos. Un tā pa mazam solītim mēs mācāmies kopā ik dienu!

Anete Esmeralda Aizupiete
Izglītības pārvaldes Jaunatnes darbiniece