2024. gada 24. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Pavasara kauss volejbolā  

Aizvadītajā sestdienā Smiltenes sporta hallē astoņas vīriešu volejbola komandas sacentās “Pavasara kausa” izcīņā. Turnīra pirmajā posmā komandas tika salozētas divās apakšgrupās, kur sacenšoties katra ar katru, komandas izspēlēja vienu apli. Pirmo divu vietu ieguvējas no katras apakšgrupas tālāk sacentās pusfinālos un cīņās par medaļām. Pēc analoga principa galīgo vietu sadalījumu turnīrā noskaidroja pārējās komandas, sadalot vietas no piektās līdz astotajai.

Pusfinālos komanda “Peldošā kumode” pārspēja “Sadod melnu” vienību no Blomes, un Trapenes volejbolisti saistošā cīņā bija pārāki par Grundzāles komandu. Spēlē par trešo vietu pagasta “sporta mohikāņa” Māra Stabiņa “diriģētie” grundzālieši apspēlēja ilggadējā Blomes sporta dzīves organizatora Jura Bērziņa vadīto komandu, savukārt finālspēlei vairāk spēka bija palikuši volejbola entuziastiem no “Peldošās kumodes”, kuri divos setos apspēlēja pašaizliedzīgos puišus no Trapenes. Tālāko vietu sadalījums: 5v. “4 enkuri un 1 mežonis”, 6v. “Liepa”, 7v. Apes jauniešu komanda, 8v. Gaujienas “Draudzība”.