2024. gada 24. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Paziņojums par nodomu noteikt aizliegumu ģenētiski modificēto kultūraugu audzēšanai Smiltenes novada pašvaldības teritorijā

Smiltenes novada pašvaldība saskaņā ar Ģenētiski modificēto organismu aprites likuma 22. panta ceturto daļu un Smiltenes novada pašvaldības domes 2022. gada 25. maija lēmumu “Par nodomu noteikt aizliegumu ģenētiski modificēto kultūraugu audzēšanai Smiltenes novada pašvaldības teritorijā”, informē, ka Smiltenes novada pašvaldības dome ir izteikusi nodomu aizliegt ģenētiski modificētu kultūraugu audzēšanu Smiltenes novada pašvaldības teritorijā uz pieciem gadiem.

Sabiedrība aicināta izteikt viedokļus, priekšlikumus vai iebildumus Smiltenes novada pašvaldībai līdz 2022. gada 18. jūlijam, iesūtot tos elektroniski uz e-pastu [email protected]  vai iesniedzot rakstveidā Smiltenes novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Raunas Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Apes Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Drustu Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Variņu Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Gaujienas Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā vai jebkurā Smiltenes novada pagastu pārvaldē. Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt uz Smiltenes novada Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru: tālr. 20022348, 64707588, 66954850.

Informācija par publiskajām apspriedēm pieejama ŠEIT

Vanda Jurita Markova

Digitālā mārketinga un komunikācijas speciālists