2022. gada 3. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Pēcpusdienas sarunas par deinstitucionalizāciju

Informējot sabiedrību par pieejamo atbalstu Vidzemes plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros, uzsākts tiešraides sarunu cikls “Pēcpusdienas saruna par deinstitucionalizāciju”, kurš norisinās Zoom platformā un vienlaikus ir skatāms projekta “Vidzeme iekļauj” Facebook lapā. 

Tiešraides formāts sniedz iespēju sarunās piedalīties interesentiem no visām Vidzemes plānošanas reģionu pašvaldībām, kā arī sarunu ieraksti ikvienam ir pieejami pēc pasākuma beigām, ļaujot informāciju noklausīties sev ērtā laikā.

Pirmā pēcpusdienas saruna par deinstitucionalizāciju norisinājās šī gada 15. aprīlī un bija veltīta tēmai par pieejamo atbalstu bērniem ar funkcionāliem traucējumiem projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros.  Saruna skatāma projekta Facebook lapā: https://www.facebook.com/vidzemeieklauj/videos/726774564681157

Otrā saruna norisinājās šī gada 13. maijā un bija veltīta tēmai par atbalstu pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros. Saruna skatāma šeit: https://www.facebook.com/vidzemeieklauj/videos/503042627400389

Ņemot vērā apjomīgo sarunu video skatījumu skaitu, šāda formāta komunikāciju ar sabiedrību ir plānots turpināt, lai pārrunātu aktualitātes un atbildētu uz sarunas dalībniekiem interesējošiem jautājumiem.

Lai uzzinātu par gaidāmajiem pasākumiem, aicinām sekot projekta “Vidzeme iekļauj” Facebook lapai : https://www.facebook.com/vidzemeieklauj

 

Jautājumiem: Deinstitucionalizācijas projekta “Vidzeme iekļauj” vadītāja Ina Miķelsone, mob.t 29289487, ina[email protected]

Sociālo pakalpojumu eksperte Laine Zālīte, mob.t. 26536286, [email protected]  

 

Informāciju sagatavoja: 

Naula Dannenberga, projekta “Vidzeme iekļauj” sabiedrisko attiecību speciāliste

Vairāk par deisntitucionalizācijas projektu “Vidzeme iekļauj”