2024. gada 14. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Pieaugušo apmācības cikla “Senioru akadēmijas” nodarbības Smiltenē, Apē, Raunā

Mācīšanās ir dārgums, kas seko tā īpašniekam visa viņa dzīves laikā!

Aprīlis bija rosīgs Smiltenes “Senioru akadēmijas” grupai. Seniori praktiskajās nodarbībās apguva datorprasmju pamatus, bet “Digitālās nedēļas 2023” ietvaros apguva digitālo rīku darbošanās principus un to pielietošanu digitālo pakalpojumu izmantošanā. Mācības organizēja Smiltenes novada pašvaldības Izglītības pārvalde sadarbībā ar Smiltenes bibliotēku un VPVKAC.

Pēc pamatprasmju apgūšanas ir nepieciešama pēctecība, un iegūtās prasmes ir nepieciešams izmantot ikdienas dzīvē. To senioriem palīdzēs bibliotēkas un Klientu apkalpošanas centri Smiltenes novadā.

Apes un Raunas “Senioru akadēmijas” grupas pilnveidojušas zināšanas par veselīgu dzīvesveidu lekcijā “Kā nenovecot! Veselīgs uzturs un fiziskas aktivitātes”. Nodarbībā seniori uzzināja, kā uzlabot imunitāti, sabalansēt uzturu un uzņemt nepieciešamos vitamīnus.

Lai saules, prieka un pozitīvām emocijām piepildītas pavasara dienas!

 

Gunta Grigore

Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece