2023. gada 17. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Piedalies akcijā „Radīsim Ziemassvētku noskaņu Smiltenes novadā”!

Smiltenes novada pašvaldība aicina ikvienu iedzīvotāju, uzņēmumu un iestādi piedalīties akcijā „Radīsim Ziemassvētku noskaņu Smiltenes novadā”, kuras mērķis ir radīt Ziemassvētku noskaņu Smiltenes novadā, iesaistot iedzīvotājus savu īpašumu un/vai darbavietu vides noformēšanā.

Aicinām novada iedzīvotājus un uzņēmējus aktīvi iesaistīties ikgadējā akcijā „Radīsim Ziemassvētku noskaņu Smiltenes novadā” un kopīgi uzburt svētku noskaņu gan pilsētā, gan visā novadā, izrotājot ēkas, pagalmus, dārzus, skatlogus, padarot svētku gaidīšanas laiku gaišāku.

Izvērtējamos svētku noformējumus akcijai var pieteikt no 2022. gada 5. decembra līdz 18. decembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu (šeit) vai sūtot pieteikumu Smiltenes novada pašvaldības Saimnieciskās darbības nodaļas Teritorijas apsaimniekošanas speciālistei, e-pasts [email protected] Informāciju par akciju var saņemt, zvanot pa tālruni 64707868.

Akcijas vērtēšanas darba grupai ir tiesības vērtēt arī akcijai nepieteiktos objektus, ja to noformējums rada īpašu Ziemassvētku noskaņu un uzlabo Smiltenes novada tēla vizuālo kvalitāti.

Par akcijā izvirzītiem objektiem balsošana notiks sociālajā vietnē  https://www.facebook.com/SmiltenesNovads no 2022.gada 30.decembra līdz 2023. gada 8. janvārim.

Labākie noformējumu autori tiks noteikti, summējot sabiedrības balsojuma rezultātus (70%) un Smiltenes novada domes apstiprinātās darba grupas rezultātus (30%).

Būtiskākie kritēriji, pēc kuriem vadīties, izvērtējot objektus:

  • Pirmais iespaids;
  • Noformējuma atbilstība Ziemassvētku specifikai un noskaņai;
  • Noformējuma idejas oriģinalitāte, kvalitāte un kompozīcija;
  • Noformējuma materiālu pielietojums un krāsu risinājums.

Akcijas uzvarētāji un labāko noformējumu autori tiks pasludināti pēc akcijas rezultātu apkopošanas un godināti 2023.gada janvārī personīgi. Akcijas uzvarētāji saņem Smiltenes novada pašvaldības – īpaši šai akcijai veidotu gaismas dekoru, uzvarētāji un labāko noformējumu autori saņem atzinības rakstus un veicināšanas balvas.

Akcijas nolikums pieejams šeit.

Informē

Agija Kukaine

Saimnieciskās darbības nodaļas Teritorijas apsaimniekošanas speciāliste