2021. gada 3. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Piedalies Lielajā Talkā!

Smiltenes novadā ir sakoptības mēnesis, kura laikā aicinām iedzīvotājus darīt labus darbus, salasīt publiskajās teritorijās, ceļa malās un citviet izmestos atkritumus, dodies talkot “solo talkā”, “duo talkā” vai “ģimenes talkā”. Rīkot “solo talkas”, “duo talkas” vai “ģimenes talkas” ir iespējams no 19.aprīļa līdz 30. aprīlim, kas obligāti ir jāpiesaka, lai var nodrošināt salasīto atkritumu aizvešanu.

Talkošanu pilsētā jāpiesaka pie Smiltenes novada domes Saimnieciskās darbības nodaļas teritorijas apsaimniekošanas speciālistes Agijas Kukaines rakstot uz e-pastu [email protected] vai sazinoties pa tālruni 26395999.

Pagastos aicinām sazināties ar attiecīgās pagasta pārvaldes vadītāju – Grundzāles pagastā ar Aldu Zvejnieci (tālrunis – 29449680), Bilskas pagastā ar Lindu Karlsoni (tālrunis – 29189126), Blomes pagastā ar Gaidi Bogdanovu (tālrunis – 26420044), Smiltenes, Brantu pagastā un Launkalnes pagastā ar Māri Lazdiņu (tālrunis – 29127008), Palsmanes pagastā ar Tignu Podnieci (tālrunis – 29474697) un Variņu pagastā ar Uldi Birkenšteinu (tālrunis –29132721). Visi talcinieki tiks nodrošināti ar talkas maisiem!

Veicot teritoriju sakopšanas darbus, lūdzam ievērot valstī noteiktos ierobežojumus.

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider